ფასი 173 000 €
2247 €/m²
Property 56426 photo 1
Property 56426 photo 2
Property 56426 photo 3
Property 56426 photo 4
Property 56426 photo 5
Property 56426 photo 6

Details

  • სართულების რაოდენობა: 4
  • სართული: პირველი სართული
  • ოთახების რაოდენობა: 2
  • მდგომარეობა: Under construction
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 1400 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 10 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ლიფტი
  • ორმაგი შემინვა

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 77 კვ.მ Larnaka. ბინა მდებარეობს მეორე სართულზე სართულზე და შედგება Entresol შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სამზარეულო ოთახით. ბინა აქვს შენობაში არის ლიფტი.ობიექტი ექვემდებარება დღგ-ს. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი.

New residential project is coming soon in the fastest developing area in Larnaca: The New Marina area! The project will consist of 2 separate buildings composed of 1 & 2 bedroom apartments and is strategically located at 1400 meters from the New Marina & Port! Next to Era Department Stores (ex-Debenhams) 

  • 1-Bedroom
  • 1 Bathroom
  • 50 SQM Internal Area
  • 13.4 SQM Covered Veranda
  • 4.5 SQM Uncovered Veranda
  • 1400 meters from Larnaca New Marina & Port
  • Next to Era Department Store (ex-Debenhams)

 BENEFIT FROM PRELAUNCH OFFERS NOW!

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
215 000 € 2287 €/m²
  • ობიექტის კოდი 48326
  • ფართი 94 m²
  • Rooms 3
იყიდება
230 000 € 3484 €/m²
  • ობიექტის კოდი 55971
  • ფართი 66 m²
  • Rooms 2
იყიდება
246 000 € 3514 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50453
  • ფართი 70 m²
  • Rooms 2
იყიდება
230 000 € 2395 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52308
  • ფართი 96 m²
  • Rooms 3
იყიდება
215 000 € 2529 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40912
  • ფართი 85 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
230 000 € 3285 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44820
  • ფართი 70 m²
  • Rooms 2
იყიდება
140 000 € 2413 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52139
  • ფართი 58 m²
  • Rooms 1
იყიდება
172 000 € 2150 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63227
  • ფართი 80 m²
იყიდება
245 000 € 2207 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56912
  • ფართი 111 m²
  • Rooms 3
იყიდება
145 000 € 2636 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49193
  • ფართი 55 m²
  • Rooms 2

სიახლეების დაგზავნა