Property 56126 photo 1
Property 56126 photo 2
Property 56126 photo 3
Property 56126 photo 4
Property 56126 photo 5
Property 56126 photo 6
Property 56126 photo 7
Property 56126 photo 8

Details

  • სართულების რაოდენობა: 2
  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • მდგომარეობა: Under construction
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • დაშორება ზღვიდან: 3900 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 60 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • აუზი
  • ორმაგი შემინვა
  • შიდა კიბე
  • ძვირადღირებული სახლი

აღწერა

იყიდება 2-სართულიანი ვილა ფართით 191 კვ.მ in Limassol. ნახევრად სარდაფი შედგება მისაღები სამზარეულოთი, ერთი. Entresol შედგება 3 საძინებელი ოთახები, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი სააბაზანო ოთახით. კოტეჯი აქვს ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო. ტერიტორიაზე განთვსებულია აუზი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
910 000 € 2993 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56007
  • ფართი 304 m²
  • Rooms 5
იყიდება
780 000 € 3561 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49776
  • ფართი 219 m²
  • Rooms 7
იყიდება
900 000 € 2812 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44089
  • ფართი 320 m²
  • Rooms 4
იყიდება
1 200 000 € 6666 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36898
  • ფართი 180 m²
  • Rooms 6
იყიდება
700 000 € 2928 €/m²
  • ობიექტის კოდი 48517
  • ფართი 239 m²
  • Rooms 4
იყიდება
1 000 000 € 3125 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36147
  • ფართი 320 m²
  • Rooms 5
იყიდება
750 000 € 3260 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44818
  • ფართი 230 m²
  • Rooms 4
იყიდება
727 685 € 2876 €/m²
  • ობიექტის კოდი 9351
  • ფართი 253 m²
  • Rooms 5
იყიდება
1 100 000 € 2200 €/m²
  • ობიექტის კოდი 33231
  • ფართი 500 m²
  • Rooms 7
იყიდება
720 000 € 4645 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43717
  • ფართი 155 m²
  • Rooms 4

სიახლეების დაგზავნა