Property 56122 photo 1
Property 56122 photo 2
Property 56122 photo 3
Property 56122 photo 4
Property 56122 photo 5
Property 56122 photo 6
Property 56122 photo 7
Property 56122 photo 8

Details

  • სართულების რაოდენობა: 4
  • სართული: სართული
  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • მდგომარეობა: Under construction
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • დაშორება ზღვიდან: 3900 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 60 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ლიფტი
  • სათავსო
  • ორმაგი შემინვა
  • ძვირადღირებული სახლი

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 144 კვ.მ Limassol. ბინა მდებარეობს მეხუთე სართულზე სართულზე და შედგება სართული შედგება 3 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი სააბაზანო ოთახით. ბინა აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ქალაქზე.ასევე არის ლიფტი, სათავსო. შენობაში არის ლიფტი.გასაყიდ ობიექტს აქვს ბაღი სახურავზე.ობიექტი ექვემდებარება დღგ-ს. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი.

Penthouse
Location: Agios Athanasios
Bedrooms: 3
Bathrooms: 2
 
Located in the area of Agios Athanasios in Limassol, the project will consist of 12 apartments and 2 exceptional villas which will be developed in one of the most peaceful and friendly areas in Limassol.
High quality finishes, unique details, and comfort, are just a few of the project’s attractive characteristics. The apartments will have sufficient parking space and storage on the ground floor as well as covered verandas.
The villas will have their own backyard with a private pool, parking space for 2 cars and enough storage sites.
Project's design, privacy and peaceful surroundings will make it the ideal place for you to create a lovely home in a friendly neighbourhood.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
860 000 € 710 000 € 3922 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42255
  • ფართი 181 m²
  • Rooms 4
იყიდება
845 000 € 8711 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51526
  • ფართი 97 m²
  • Rooms 3
იყიდება
785 000 € 10466 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42319
  • ფართი 75 m²
  • Rooms 3
იყიდება
745 000 € 3801 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42023
  • ფართი 196 m²
  • Rooms 3
იყიდება
620 000 € 9393 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41728
  • ფართი 66 m²
  • Rooms 2
იყიდება
720 000 € 4556 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46939
  • ფართი 158 m²
  • Rooms 4
იყიდება
555 000 € 4703 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49702
  • ფართი 118 m²
  • Rooms 2
იყიდება
950 000 € 890 000 € 5668 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44294
  • ფართი 157 m²
  • Rooms 4
იყიდება
860 000 € 3150 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46527
  • ფართი 273 m²
  • Rooms 3
იყიდება
890 000 € 7235 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56458
  • ფართი 123 m²
  • Rooms 4

სიახლეების დაგზავნა