Property 56121 photo 1
Property 56121 photo 2
Property 56121 photo 3
Property 56121 photo 4
Property 56121 photo 5
Property 56121 photo 6
Property 56121 photo 7

Details

  • სართულების რაოდენობა: 4
  • სართული: პირველი სართული
  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • მდგომარეობა: Under construction
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • დაშორება ზღვიდან: 3900 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 60 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ლიფტი
  • ორმაგი შემინვა
  • ძვირადღირებული სახლი

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 146 კვ.მ Limassol. ბინა მდებარეობს მესამე სართულზე სართულზე და შედგება სართული შედგება 3 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი სააბაზანო ოთახით. ბინა აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ქალაქზე. შენობაში არის ლიფტი.ობიექტი ექვემდებარება დღგ-ს. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი.

Location: Agios Athanasios
Bedrooms: 3
Bathrooms: 2
 
Located in the area of Agios Athanasios in Limassol, the project will consist of 12 apartments and 2 exceptional villas which will be developed in one of the most peaceful and friendly areas in Limassol.
High quality finishes, unique details, and comfort, are just a few of the project’s attractive characteristics. The apartments will have sufficient parking space and storage on the ground floor as well as covered verandas.
The villas will have their own backyard with a private pool, parking space for 2 cars and enough storage sites.
Project's design, privacy and peaceful surroundings will make it the ideal place for you to create a lovely home in a friendly neighbourhood.
 
 

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
600 000 € 6382 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49491
  • ფართი 94 m²
  • Rooms 3
იყიდება
690 000 € 4285 €/m²
  • ობიექტის კოდი 48936
  • ფართი 161 m²
  • Rooms 4
იყიდება
577 000 € 4507 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50002
  • ფართი 128 m²
  • Rooms 4
იყიდება
611 000 € 6500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45513
  • ფართი 94 m²
  • მანძილი ზღვიდან 50 m
იყიდება
588 500 € 3461 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52004
  • ფართი 170 m²
  • Rooms 3
იყიდება
640 000 € 3720 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51939
  • ფართი 172 m²
  • Rooms 4
იყიდება
545 000 € 4579 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52530
  • ფართი 119 m²
  • Rooms 4
იყიდება
400 000 € 2877 €/m²
  • ობიექტის კოდი 48944
  • ფართი 139 m²
  • Rooms 3
იყიდება
530 000 € 1992 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51952
  • ფართი 266 m²
  • Rooms 4
იყიდება
430 000 € 1077 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64775
  • ფართი 399 m²

სიახლეების დაგზავნა