1 150 000 €
43 €/m²
Property 56094 photo 1
Property 56094 photo 2
Property 56094 photo 3
Property 56094 photo 4
Property 56094 photo 5
Property 56094 photo 6
Property 56094 photo 7
Property 56094 photo 8
Property 56094 photo 9
Property 56094 photo 10
Property 56094 photo 11
Property 56094 photo 12
Property 56094 photo 13
Property 56094 photo 14
Property 56094 photo 15
Property 56094 photo 16
Property 56094 photo 17
Property 56094 photo 18
Property 56094 photo 19
Property 56094 photo 20
Property 56094 photo 21
Property 56094 photo 22
Property 56094 photo 23
Property 56094 photo 24
Property 56094 photo 25
Property 56094 photo 26
Property 56094 photo 27
Property 56094 photo 28
Property 56094 photo 29
Property 56094 photo 30
Property 56094 photo 31
Property 56094 photo 32
Property 56094 photo 33
Property 56094 photo 34
Property 56094 photo 35
Property 56094 photo 36
Property 56094 photo 37
Property 56094 photo 38
Property 56094 photo 39
Property 56094 photo 40

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 2100 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 40 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 41 km

აღწერა

იყიდება ღობე სასტუმრო ფართით 26159 კვ.მ. on the island of Corfu. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი. და არსებობს მშენებლობის ნებართვა. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე, მთაზე.

For sale, a big land plot of 26.159 sq.m located in the north, in Almiros, area of Peritheia!

The plot is a few meters away from the main north road.

It is levelled, fenced, has entrance gates, water drilling, automatic irrigation system.

It is close to the beaches of Almiros and Agios Spiridonas.

From its top points it has a view of the sea from Almiros side and a lake in the area.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
1 000 000 € 1754 €/m²
  • ობიექტის კოდი 5989
  • ფართი 570 m²
  • მანძილი ზღვიდან 290 m
იყიდება
930 000 € 62 €/m²
  • ობიექტის კოდი 4536
  • ფართი 15000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
1 700 000 € 141 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60580
  • ფართი 12000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 800 m
იყიდება
950 000 € 220 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34020
  • ფართი 4300 m²
  • მანძილი ზღვიდან 15 m
იყიდება
980 000 € 54 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50867
  • ფართი 18000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
1 600 000 € 33 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47140
  • ფართი 47368 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1900 m
იყიდება
1 300 000 € 18 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43704
  • ფართი 70000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2600 m
იყიდება
1 100 000 € 39 €/m²
  • ობიექტის კოდი 6112
  • ფართი 28000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 950 m
იყიდება
1 600 000 € 75 €/m²
  • ობიექტის კოდი 33337
  • ფართი 21083 m²
  • მანძილი ზღვიდან 180 m

სიახლეების დაგზავნა