Property 56085 photo 1
Property 56085 photo 2
Property 56085 photo 3
Property 56085 photo 4
Property 56085 photo 5
Property 56085 photo 6
Property 56085 photo 7

Details

  • ოთახების რაოდენობა: 2
  • მდგომარეობა: Under construction
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 3900 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 60 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ლიფტი
  • სათავსო
  • შიდა კიბე

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 76 კვ.მ Limassol. ბინა მდებარეობს მეორე სართულზე სართულზე და შედგება Entresol შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სამზარეულო ოთახით. ბინა აქვს ასევე არის ლიფტი, სათავსო. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
210 000 € 3134 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51524
  • ფართი 67 m²
  • Rooms 2
იყიდება
270 000 € 2571 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52129
  • ფართი 105 m²
  • Rooms 3
იყიდება
321 000 € 3028 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50478
  • ფართი 106 m²
  • Rooms 3
იყიდება
340 000 € 3578 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45601
  • ფართი 95 m²
  • Rooms 2
იყიდება
310 000 € 2980 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50925
  • ფართი 104 m²
  • Rooms 3
იყიდება
230 000 € 1854 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45784
  • ფართი 124 m²
  • Rooms 3
იყიდება
216 000 € 4000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45658
  • ფართი 54 m²
  • Rooms 2
იყიდება
355 000 € 4437 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45572
  • ფართი 80 m²
  • Rooms 3
იყიდება
260 000 € 3170 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46526
  • ფართი 82 m²
  • Rooms 2
იყიდება
230 000 € 2395 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52308
  • ფართი 96 m²
  • Rooms 3

სიახლეების დაგზავნა