Property 56084 photo 1
Property 56084 photo 2
Property 56084 photo 3
Property 56084 photo 4
Property 56084 photo 5
Property 56084 photo 6
Property 56084 photo 7
Property 56084 photo 8

Details

  • ოთახების რაოდენობა: 3
  • მდგომარეობა: Under construction
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • დაშორება ზღვიდან: 3900 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 60 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ლიფტი
  • სათავსო
  • ორმაგი შემინვა

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 113 კვ.მ Limassol. ბინა მდებარეობს მეორე სართულზე სართულზე და შედგება Entresol შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი სააბაზანო ოთახით. ბინა აქვს ასევე არის ლიფტი, სათავსო. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი.

Located in the area of Agios Athanasios in Limassol, the project will consist of 12 apartments and 2 exceptional villas which will be developed in one of the most peaceful and friendly areas in Limassol.
High quality finishes, unique details, and comfort, are just a few of the project’s attractive characteristics. The apartments will have sufficient parking space and storage on the ground floor as well as covered verandas.
The villas will have their own backyard with a private pool, parking space for 2 cars and enough storage sites.
Project's design, privacy and peaceful surroundings will make it the ideal place for you to create a lovely home in a friendly neighbourhood.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
403 000 € 2121 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46017
  • ფართი 190 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
300 000 € 3061 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49653
  • ფართი 98 m²
  • Rooms 3
იყიდება
299 953 € 3029 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47493
  • ფართი 99 m²
  • Rooms 3
იყიდება
510 000 € 3722 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52332
  • ფართი 137 m²
  • Rooms 3
იყიდება
395 000 € 2651 €/m²
  • ობიექტის კოდი 55886
  • ფართი 149 m²
  • Rooms 4
იყიდება
360 000 € 4390 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46015
  • ფართი 82 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
315 000 € 1711 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52141
  • ფართი 184 m²
  • Rooms 4
იყიდება
505 000 € 3156 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51520
  • ფართი 160 m²
  • Rooms 4
იყიდება
340 000 € 3736 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45610
  • ფართი 91 m²
  • Rooms 3
იყიდება
345 000 € 2574 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52058
  • ფართი 134 m²
  • Rooms 3

სიახლეების დაგზავნა