Property 56034 photo 1
Property 56034 photo 2
Property 56034 photo 3
Property 56034 photo 4
Property 56034 photo 5
Property 56034 photo 6
Property 56034 photo 7
Property 56034 photo 8
Property 56034 photo 9
Property 56034 photo 10
Property 56034 photo 11
Property 56034 photo 12
Property 56034 photo 13
Property 56034 photo 14
Property 56034 photo 15
Property 56034 photo 16
Property 56034 photo 17
Property 56034 photo 18
Property 56034 photo 19
Property 56034 photo 20

Details

  • ოთახების რაოდენობა: 5
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • დაშორება ზღვიდან: 600 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 107 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ბუხარი
  • სათავსო
  • ორმაგი შემინვა

აღწერა

იყიდება 2-სართულიანი კოტეჯი ფართით 196 კვ.მ on the Euboea island . ნახევრად სარდაფი შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სამზარეულო ოთახით. Entresol შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი სააბაზანო ოთახით. კუნძული აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე.ასევე არის ბუხარი, კონდიციონერი, გათბობა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო.

The detached house is located in the area of Chalkida
Total plot area 1,500 sq.m

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
305 000 € 2132 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63775
  • ფართი 143 m²
  • მანძილი ზღვიდან 750 m

სიახლეების დაგზავნა