385 000 €
3468 €/m²
Property 55973 photo 1
Property 55973 photo 2
Property 55973 photo 3
Property 55973 photo 4
Property 55973 photo 5
Property 55973 photo 6
Property 55973 photo 7
  • ობიექტის კოდი 55973
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი ბინა
  • ფართი 111 m²
  • რეგიონი Larnaka
  • ადგილი ლარნაკა (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 3

Details

  • სართულების რაოდენობა: 9
  • სართული: პირველი სართული
  • ოთახების რაოდენობა: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 3
  • დაშორება ზღვიდან: 50 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 5 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ლიფტი
  • სათავსო
  • ორმაგი შემინვა
  • ძვირადღირებული სახლი

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 111 კვ.მ Larnaka. ბინა მდებარეობს მეორე სართულზე სართულზე და შედგება Entresol შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღებით, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი სააბაზანო ოთახით, ერთი. ბინა აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე.ასევე არის ლიფტი, სათავსო. შენობაში არის ლიფტი.ობიექტი ექვემდებარება დღგ-ს. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი.

MACKENZIE, LARNACA

Project completion is expected to be before the end of the year 2024. 

Located a few meters away from the shore of Larnaca’s Mackenzie Beach, a reigning waterfront vitalized by Miami-inspired venues and restaurants, the project is equipped with prime design and facilities that will ensure its tenants a comfortable and splendid Larnaca lifestyle. 

  • 50 meter walking distance to the beach
  • Panoramic sea views
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 3
  • Less than five minutes driving distance from the airport
  • Underground parking
  • Walking distance to restaurants, coffee shops, pubs, and clubs
  • Cycling lanes by the sea
  • Walking distance to Cyprus Marine and Maritime Institute
  • 1,2,3, Bedrooms Flats and Sky Villas
  • Quality Standards
  • Double Glazing Energy Efficient Glass
  • VRV High Efficiency Heating and Cooling
  • Gym on Site
  • Spacious Entrance Lobby With a Concierge Reception Area 

- 1 BEDROOM PRICE FROM €230.000
- 2 BEDROOM PRICE FROM €385.000
- 3 BEDROOM PRICE FROM €690.000
- LUXURY SKY VILLAS PRICE FROM €1.530.000

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
350 000 € 3500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52543
  • ფართი 100 m²
  • Rooms 3
იყიდება
360 000 € 4390 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46015
  • ფართი 82 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
310 000 € 2980 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50925
  • ფართი 104 m²
  • Rooms 3
იყიდება
480 000 € 2944 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52060
  • ფართი 163 m²
  • Rooms 4
იყიდება
545 000 € 4579 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52530
  • ფართი 119 m²
  • Rooms 4
იყიდება
510 000 € 3722 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52332
  • ფართი 137 m²
  • Rooms 3
იყიდება
360 000 € 3789 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51289
  • ფართი 95 m²
  • Rooms 2
იყიდება
340 000 € 6538 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52023
  • ფართი 52 m²
  • Rooms 3
იყიდება
395 000 € 2438 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52081
  • ფართი 162 m²
  • Rooms 4
იყიდება
577 000 € 4507 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50002
  • ფართი 128 m²
  • Rooms 4

სიახლეების დაგზავნა