ფასი 230 000 €
3485 €/m²
Property 55971 photo 1
Property 55971 photo 2
Property 55971 photo 3
Property 55971 photo 4
Property 55971 photo 5
Property 55971 photo 6
Property 55971 photo 7
Property 55971 photo 8
Property 55971 photo 9
Property 55971 photo 10
Property 55971 photo 11
Property 55971 photo 12
  • ობიექტის კოდი 55971
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი ბინა
  • ფართი 66 m²
  • რეგიონი Larnaka
  • ადგილი ლარნაკა (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 2

Details

  • სართულების რაოდენობა: 9
  • სართული: პირველი სართული
  • ოთახების რაოდენობა: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 50 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 5 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ლიფტი
  • ორმაგი შემინვა
  • ძვირადღირებული სახლი

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 66 კვ.მ Larnaka. ბინა მდებარეობს მეორე სართულზე სართულზე და შედგება Entresol შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სამზარეულო ოთახით. ბინა აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე. შენობაში არის ლიფტი.ობიექტი ექვემდებარება დღგ-ს. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი.

MACKENZIE, LARNACA

Project completion is expected to be before the end of the year 2024. 

Located a few meters away from the shore of Larnaca’s Mackenzie Beach, a reigning waterfront vitalized by Miami-inspired venues and restaurants, the project is equipped with prime design and facilities that will ensure its tenants a comfortable and splendid Larnaca lifestyle. 

  • 50 meter walking distance to the beach
  • Panoramic sea views
  • Bedrooms: 1
  • Less than five minutes driving distance from the airport
  • Underground parking
  • Walking distance to restaurants, coffee shops, pubs, and clubs
  • Cycling lanes by the sea
  • Walking distance to Cyprus Marine and Maritime Institute
  • 1,2,3, Bedrooms Flats and Sky Villas
  • Quality Standards
  • Double Glazing Energy Efficient Glass
  • VRV High Efficiency Heating and Cooling
  • Gym on Site
  • Spacious Entrance Lobby With a Concierge Reception Area 

- 1 BEDROOM PRICE FROM €230.000
- 2 BEDROOM PRICE FROM €385.000
- 3 BEDROOM PRICE FROM €690.000
- LUXURY SKY VILLAS PRICE FROM €1.530.000

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
275 000 € 2894 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49671
  • ფართი 95 m²
  • Rooms 3
იყიდება
246 000 € 3514 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50453
  • ფართი 70 m²
  • Rooms 2
იყიდება
295 000 € 3041 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43886
  • ფართი 97 m²
  • Rooms 4
იყიდება
230 000 € 3285 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44820
  • ფართი 70 m²
  • Rooms 2
იყიდება
255 000 € 1902 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45778
  • ფართი 134 m²
  • Rooms 2
იყიდება
230 000 € 1854 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45784
  • ფართი 124 m²
  • Rooms 3
იყიდება
265 000 € 1892 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45782
  • ფართი 140 m²
  • Rooms 4
იყიდება
245 000 € 2207 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56912
  • ფართი 111 m²
  • Rooms 3
იყიდება
216 000 € 4000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45658
  • ფართი 54 m²
  • Rooms 2
იყიდება
197 000 € 2010 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47216
  • ფართი 98 m²
  • Rooms 3

სიახლეების დაგზავნა