Property 55952 photo 1
Property 55952 photo 2
Property 55952 photo 3
Property 55952 photo 4
Property 55952 photo 5
Property 55952 photo 6
Property 55952 photo 7
Property 55952 photo 8
Property 55952 photo 9
Property 55952 photo 10
Property 55952 photo 11
Property 55952 photo 12
Property 55952 photo 13
Property 55952 photo 14
Property 55952 photo 15
Property 55952 photo 16

Details

  • სართულების რაოდენობა: 4
  • სართული: სართული
  • ოთახების რაოდენობა: 5
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 4
  • დაშორება ზღვიდან: 850 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 65 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • აუზი
  • ლიფტი
  • ორმაგი შემინვა
  • ძვირადღირებული სახლი

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 212 კვ.მ Limassol. ბინა მდებარეობს მეხუთე სართულზე სართულზე და შედგება სართული შედგება 3 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი სააბაზანო ოთახით, ერთი. სართული შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, ერთი სააბაზანო ოთახით. ბინა აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ქალაქზე. შენობაში არის ლიფტი.გასაყიდ ობიექტს აქვს ბაღი სახურავზე.ობიექტი ექვემდებარება დღგ-ს. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი. ტერიტორიაზე განთვსებულია აუზი. მესაკუთრის განკარგულებაშია ტერიტორიაზე არსებული საერთო აუზი.

  • Penthouse
  • Area: Potamos Germasogeias
  • Status: OFF-PLAN, Planned
  • Distance to sea: 850 m
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
  • Indoor area: 125.1sqm
  • Covered veranda: 46.3sqm
  • Roof garden: 40.7sqm
  • Total area: 212.1sqm
  • Private swimming pool
  • Completion date: January 2026
  • Common swimming pool, gym, and covered parking
  • Floor to ceiling windows
  • High ceilings (3.15 meters);
  • Under floor heating and central VRV conditioning
  • Penthouses with private roof terraces and swimming pools 

Contemporary residence in a tranquil area - 850 meters to crystal clear waters with golden sand - Within close proximity to 5 star hotels

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
1 775 000 € 8743 €/m²
  • ობიექტის კოდი 14950
  • ფართი 203 m²
  • Rooms 4
იყიდება
1 750 000 € 7882 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36148
  • ფართი 222 m²
  • Rooms 5
იყიდება
1 200 000 € 4316 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41264
  • ფართი 278 m²
  • მანძილი ზღვიდან 150 m
იყიდება
1 540 000 € 11323 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47030
  • ფართი 136 m²
  • Rooms 3
იყიდება
2 000 000 € 14705 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43628
  • ფართი 136 m²
  • მანძილი ზღვიდან 40 m
იყიდება
1 290 000 € 15000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41330
  • ფართი 86 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
1 430 286 € 7815 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49737
  • ფართი 183 m²
  • Rooms 5
იყიდება
1 290 000 € 8216 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37494
  • ფართი 157 m²
  • Rooms 3
იყიდება
1 357 000 € 7935 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49051
  • ფართი 171 m²
  • Rooms 4

სიახლეების დაგზავნა