Property 55950 photo 1
Property 55950 photo 2
Property 55950 photo 3
Property 55950 photo 4
Property 55950 photo 5
Property 55950 photo 6
Property 55950 photo 7
Property 55950 photo 8
Property 55950 photo 9
Property 55950 photo 10
Property 55950 photo 11
Property 55950 photo 12
Property 55950 photo 13
Property 55950 photo 14
Property 55950 photo 15

Details

  • სართულების რაოდენობა: 4
  • სართული: პირველი სართული
  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • დაშორება ზღვიდან: 850 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 65 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ლიფტი
  • ორმაგი შემინვა
  • ძვირადღირებული სახლი

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 142 კვ.მ Limassol. ბინა მდებარეობს მესამე სართულზე სართულზე და შედგება სართული შედგება 3 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი სააბაზანო ოთახით, ერთი. ბინა აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ქალაქზე. შენობაში არის ლიფტი.ობიექტი ექვემდებარება დღგ-ს. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი. მესაკუთრის განკარგულებაშია ტერიტორიაზე არსებული საერთო აუზი.

  • City: Limassol
  • Area: Potamos Germasogeias
  • Status: OFF-PLAN, Planned
  • Distance to sea: 850 m
  • Bedrooms: 3
  • Completion date: January 2026
  • 850 meters to the sandy beaches 
  • Common swimming pool, gym, and covered parking
  • Floor to ceiling windows
  • High ceilings (3.15 meters);
  • Under floor heating and central VRV conditioning

Contemporary residence in a tranquil area - 850 meters to crystal clear waters with golden sand, within close proximity to 5 star hotels. Penthouses with private roof terraces and swimming pools 

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
735 000 € 4016 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45561
  • ფართი 183 m²
  • Rooms 4
იყიდება
827 000 € 6511 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39432
  • ფართი 127 m²
  • Rooms 3
იყიდება
790 000 € 2791 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45676
  • ფართი 283 m²
  • მანძილი ზღვიდან 700 m
იყიდება
815 000 € 6791 €/m²
  • ობიექტის კოდი 54578
  • ფართი 120 m²
  • Rooms 3
იყიდება
1 145 000 € 7896 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44707
  • ფართი 145 m²
  • Rooms 4
იყიდება
1 059 000 € 6266 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39433
  • ფართი 169 m²
  • Rooms 4
იყიდება
1 000 000 € 5000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36432
  • ფართი 200 m²
  • Rooms 4
იყიდება
1 290 000 € 15000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41330
  • ფართი 86 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
860 000 € 710 000 € 3922 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42255
  • ფართი 181 m²
  • Rooms 4
იყიდება
1 340 000 € 6320 €/m²
  • ობიექტის კოდი 55952
  • ფართი 212 m²
  • Rooms 5

სიახლეების დაგზავნა