Property 55944 photo 1
Property 55944 photo 2
Property 55944 photo 3
Property 55944 photo 4
Property 55944 photo 5
Property 55944 photo 6
Property 55944 photo 7
Property 55944 photo 8
Property 55944 photo 9
Property 55944 photo 10
Property 55944 photo 11
Property 55944 photo 12
Property 55944 photo 13
Property 55944 photo 14
Property 55944 photo 15

Details

  • სართულების რაოდენობა: 4
  • სართული: პირველი სართული
  • ოთახების რაოდენობა: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • დაშორება ზღვიდან: 850 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 65 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ლიფტი
  • ორმაგი შემინვა
  • ძვირადღირებული სახლი

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 108 კვ.მ Limassol. ბინა მდებარეობს მესამე სართულზე სართულზე და შედგება სართული შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი სააბაზანო ოთახით. ბინა აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ქალაქზე. შენობაში არის ლიფტი.ობიექტი ექვემდებარება დღგ-ს. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი. მესაკუთრის განკარგულებაშია ტერიტორიაზე არსებული საერთო აუზი.

  • City: Limassol
  • Area: Potamos Germasogeias
  • Status: OFF-PLAN, Planned
  • Distance to sea: 850 m
  • Bedrooms: 2
  • Completion date: January 2026
  • 850 meters to the sandy beaches 
  • Common swimming pool, gym, and covered parking
  • Floor to ceiling windows
  • High ceilings (3.15 meters);
  • Under floor heating and central VRV conditioning
  • Penthouses with private roof terraces and swimming pools 

Contemporary residence in a tranquil area - 850 meters to crystal clear waters with golden sand - Within close proximity to 5 star hotels

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
730 000 € 4478 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42489
  • ფართი 163 m²
  • Rooms 4
იყიდება
665 500 € 3759 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45725
  • ფართი 177 m²
  • Rooms 4
იყიდება
690 000 € 4285 €/m²
  • ობიექტის კოდი 48936
  • ფართი 161 m²
  • Rooms 4
იყიდება
950 000 € 4077 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45562
  • ფართი 233 m²
  • Rooms 4
იყიდება
545 000 € 3044 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45058
  • ფართი 179 m²
  • Rooms 4
იყიდება
650 000 € 6500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50617
  • ფართი 100 m²
  • Rooms 3
იყიდება
725 000 € 3961 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52248
  • ფართი 183 m²
  • Rooms 5
იყიდება
974 000 € 5975 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46932
  • ფართი 163 m²
  • Rooms 4
იყიდება
850 000 € 720 000 € 2987 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42721
  • ფართი 241 m²
  • Rooms 6
იყიდება
790 000 € 2791 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45676
  • ფართი 283 m²
  • მანძილი ზღვიდან 700 m

სიახლეების დაგზავნა