Property 55941 photo 1
Property 55941 photo 2
Property 55941 photo 3
Property 55941 photo 4
Property 55941 photo 5
Property 55941 photo 6
Property 55941 photo 7
Property 55941 photo 8
Property 55941 photo 9
Property 55941 photo 10
Property 55941 photo 11
Property 55941 photo 12
Property 55941 photo 13
Property 55941 photo 14

Details

  • სართულების რაოდენობა: 4
  • სართული: პირველი სართული
  • ოთახების რაოდენობა: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 850 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 65 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ლიფტი
  • ორმაგი შემინვა
  • ძვირადღირებული სახლი

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 64 კვ.მ Limassol. ბინა მდებარეობს მეორე სართულზე სართულზე და შედგება Entresol შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სამზარეულო ოთახით. ბინა აქვს შენობაში არის ლიფტი.ობიექტი ექვემდებარება დღგ-ს. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი. მესაკუთრის განკარგულებაშია ტერიტორიაზე არსებული საერთო აუზი.

  • City: Limassol
  • Area: Potamos Germasogeias
  • Status: OFF-PLAN, Planned
  • Distance to sea: 850 m
  • Bedrooms: 1
  • Completion date: January 2026
  • 850 meters to the sandy beaches 
  • Common swimming pool, gym, and covered parking
  • Floor to ceiling windows
  • High ceilings (3.15 meters);
  • Under floor heating and central VRV conditioning
  • Penthouses with private roof terraces and swimming pools 

Contemporary residence in a tranquil area - 850 meters to crystal clear waters with golden sand - Within close proximity to 5 star hotels

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
520 000 € 5200 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50616
  • ფართი 100 m²
  • Rooms 3
იყიდება
523 000 € 3463 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56549
  • ფართი 151 m²
  • Rooms 3
იყიდება
501 228 € 3740 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52440
  • ფართი 134 m²
  • Rooms 4
იყიდება
590 000 € 3554 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49563
  • ფართი 166 m²
  • Rooms 4
იყიდება
355 200 € 4036 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45659
  • ფართი 88 m²
  • Rooms 3
იყიდება
410 000 € 3082 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49789
  • ფართი 133 m²
  • Rooms 3
იყიდება
366 000 € 3238 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51966
  • ფართი 113 m²
  • Rooms 3
იყიდება
588 500 € 3461 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52004
  • ფართი 170 m²
  • Rooms 3
იყიდება
611 000 € 6500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45513
  • ფართი 94 m²
  • მანძილი ზღვიდან 50 m
იყიდება
385 000 € 2730 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52956
  • ფართი 141 m²
  • Rooms 3

სიახლეების დაგზავნა