ფასი 940 000 €
5949 €/m²
Property 55901 photo 1
Property 55901 photo 2
Property 55901 photo 3
Property 55901 photo 4
Property 55901 photo 5
Property 55901 photo 6
Property 55901 photo 7
Property 55901 photo 8
Property 55901 photo 9
Property 55901 photo 10

Details

  • სართულების რაოდენობა: 2
  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • დაშორება ზღვიდან: 1600 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 60 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • აუზი
  • ორმაგი შემინვა
  • შიდა კიბე
  • ძვირადღირებული სახლი

აღწერა

იყიდება 2-სართულიანი ვილა ფართით 158 კვ.მ in Limassol. ნახევრად სარდაფი შედგება მისაღები სამზარეულოთი, სამზარეულო, ერთი. Entresol შედგება 3 საძინებელი ოთახები, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი სააბაზანო ოთახით. კოტეჯი აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე, მთაზე.ობიექტი ექვემდებარება დღგ-ს. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო. ტერიტორიაზე განთვსებულია აუზი.

OFF PLAN

  • Ultramodern and elegant villa
  • Location: Parekklisia village
  • Bedrooms: 3
  • 1600m to the sea
  • Sea view
  • Energy efficiency Class A
  • Water heated floors and central VRV conditioning 

Each house enjoys stunning sea panoramas and creates an incredible ambience of relaxation by being specifically designed to provide style and smart space arrangements. This property has been developed with the latest technology in building materials and exceptional interior finishes.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
1 200 000 € 6666 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36898
  • ფართი 180 m²
  • Rooms 6
იყიდება
1 200 000 € 3458 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49204
  • ფართი 347 m²
  • Rooms 5
იყიდება
880 000 € 3087 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35346
  • ფართი 285 m²
  • Rooms 5
იყიდება
1 395 000 € 3170 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44227
  • ფართი 440 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
1 300 000 € 3170 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52259
  • ფართი 410 m²
  • Rooms 9
იყიდება
850 000 € 4250 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46268
  • ფართი 200 m²
  • Rooms 3
იყიდება
780 000 € 3545 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41527
  • ფართი 220 m²
  • Rooms 5
იყიდება
1 100 000 € 3666 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23126
  • ფართი 300 m²
  • Rooms 5
იყიდება
1 290 000 € 3225 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32345
  • ფართი 400 m²
  • Rooms 5
იყიდება
900 000 € 3409 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45655
  • ფართი 264 m²
  • Rooms 5

სიახლეების დაგზავნა