395 000 €
2651 €/m²
Property 55886 photo 1
Property 55886 photo 2
Property 55886 photo 3
Property 55886 photo 4
Property 55886 photo 5
Property 55886 photo 6
Property 55886 photo 7
Property 55886 photo 8
Property 55886 photo 9
Property 55886 photo 10
Property 55886 photo 11
  • ობიექტის კოდი 55886
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი ბინა
  • ფართი 149 m²
  • რეგიონი Paphos
  • ადგილი პაფოსი (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 4

Details

  • სართულების რაოდენობა: 3
  • სართული: სართული
  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • მდგომარეობა: Under construction
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • დაშორება ზღვიდან: 2000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 9 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ლიფტი
  • სათავსო
  • ორმაგი შემინვა

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 149 კვ.მ Paphos. ბინა მდებარეობს მეოთხე სართულზე სართულზე და შედგება სართული შედგება 3 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი. ბინა აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე.ასევე არის ლიფტი, სათავსო. შენობაში არის ლიფტი.გასაყიდ ობიექტს აქვს ბაღი სახურავზე.ობიექტი ექვემდებარება დღგ-ს. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი.

3 bedroom penthouse with Sea View and roof garden - Located between Moutallos area and Chloraka.

 Construction is almost complete.

  • Bedrooms: 3
  • Covered area: 149.10m2
  • Covered veranda: 32.60m2
  • Uncovered veranda: 8.60m2
  • Roof garden: 80.20m2
  • Storage room: 3.55m2
  • Total covered area: 107.70m2

Only 2 units remain available:
2 bedroom apartment, price €245.000+VAT
3 bedroom penthouse, price €395.000+VAT

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
520 000 € 4642 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46938
  • ფართი 112 m²
  • Rooms 3
იყიდება
545 547 € 5682 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52379
  • ფართი 96 m²
  • Rooms 3
იყიდება
500 000 € 3649 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45603
  • ფართი 137 m²
  • Rooms 3
იყიდება
405 000 € 2500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49364
  • ფართი 162 m²
  • Rooms 4
იყიდება
320 000 € 3298 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52260
  • ფართი 97 m²
  • Rooms 3
იყიდება
570 000 € 4956 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46530
  • ფართი 115 m²
  • Rooms 3
იყიდება
506 000 € 3162 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51032
  • ფართი 160 m²
  • Rooms 5
იყიდება
461 000 € 4852 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49717
  • ფართი 95 m²
  • Rooms 3
იყიდება
362 320 € 3517 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52434
  • ფართი 103 m²
  • Rooms 3
იყიდება
341 000 € 1776 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51995
  • ფართი 192 m²
  • Rooms 1

სიახლეების დაგზავნა