980 000 €
5833 €/m²
Property 54844 photo 1
Property 54844 photo 2
Property 54844 photo 3
Property 54844 photo 4
Property 54844 photo 5
Property 54844 photo 6
Property 54844 photo 7

Details

  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 4

აღწერა

იყიდება 1-სართულიანი ვილა ფართით 168 კვ.მ in Paphos. კოტეჯი შედგება 3 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სამზარეულო ოთახით, 2 სააბაზანო ოთახები, ერთი. კოტეჯი აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო. ტერიტორიაზე განთვსებულია აუზი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
895 000 € 6215 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40534
  • ფართი 144 m²
  • Rooms 4
იყიდება
1 200 000 € 3458 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49204
  • ფართი 347 m²
  • Rooms 5
იყიდება
1 100 000 € 3606 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49381
  • ფართი 305 m²
  • Rooms 6
იყიდება
875 000 € 799 000 € 1815 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40223
  • ფართი 440 m²
  • Rooms 10
იყიდება
1 300 000 € 4561 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37417
  • ფართი 285 m²
  • Rooms 8
იყიდება
980 000 € 5833 €/m²
  • ობიექტის კოდი 54844
  • ფართი 168 m²
  • Rooms 4
იყიდება
850 000 € 3777 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49205
  • ფართი 225 m²
  • Rooms 5
იყიდება
1 400 000 € 5622 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42409
  • ფართი 249 m²
  • Rooms 4
იყიდება
800 000 € 4545 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34005
  • ფართი 176 m²
  • Rooms 3

სიახლეების დაგზავნა