Property 54581 photo 1
Property 54581 photo 2
Property 54581 photo 3
Property 54581 photo 4
Property 54581 photo 5
Property 54581 photo 6

Details

  • სართულების რაოდენობა: 7
  • სართული: პირველი სართული
  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • მდგომარეობა: Under construction
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • დაშორება ზღვიდან: 150 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 60 km

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 175 კვ.მ Limassol. ბინა მდებარეობს მესამე სართულზე სართულზე და შედგება სართული შედგება მისაღები სამზარეულოთი, ერთი. სართული შედგება 3 საძინებელი ოთახები, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი სააბაზანო ოთახით. ბინა აქვს ასევე არის ლიფტი, სათავსო. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია.ობიექტი ექვემდებარება დღგ-ს. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი. მესაკუთრის განკარგულებაშია ტერიტორიაზე არსებული საერთო აუზი.

UNDER CONSTRUCTION. LUXURY DUPLEX APARTMENT
Agios Tychonas tourist area, 150 meters from the sea
Bedrooms:                3
Covered area:         134sqm
Covered veranda:      41sqm
Uncovered veranda:  32sqm
Common area:          60sqm
Store room:              12sqm
Total area:              279sqm

იყიდება
1 430 286 € 7815 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49737
  • ფართი 183 m²
  • Rooms 5
იყიდება
1 485 000 € 12801 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41283
  • ფართი 116 m²
  • მანძილი ზღვიდან 300 m
იყიდება
1 550 000 € 6595 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45442
  • ფართი 235 m²
  • Rooms 5
იყიდება
1 270 000 € 15487 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41334
  • ფართი 82 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
1 145 000 € 7896 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44707
  • ფართი 145 m²
  • Rooms 4
იყიდება
1 111 950 € 6464 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37329
  • ფართი 172 m²
  • Rooms 4
იყიდება
1 055 000 € 4586 €/m²
  • ობიექტის კოდი 25768
  • ფართი 230 m²
  • Rooms 5
იყიდება
1 125 000 € 5952 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34282
  • ფართი 189 m²
  • მანძილი ზღვიდან 300 m
იყიდება
1 600 000 € 17777 €/m²
  • ობიექტის კოდი 25777
  • ფართი 90 m²
  • Rooms 3
იყიდება
1 350 000 € 5094 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41267
  • ფართი 265 m²
  • მანძილი ზღვიდან 150 m

სიახლეების დაგზავნა