Property 54440 photo 1
Property 54440 photo 2
Property 54440 photo 3
Property 54440 photo 4
Property 54440 photo 5
Property 54440 photo 6
Property 54440 photo 7
Property 54440 photo 8
Property 54440 photo 9
Property 54440 photo 10
Property 54440 photo 11
Property 54440 photo 12
Property 54440 photo 13
Property 54440 photo 14
Property 54440 photo 15
Property 54440 photo 16
Property 54440 photo 17
Property 54440 photo 18
Property 54440 photo 19
Property 54440 photo 20
Property 54440 photo 21
Property 54440 photo 22
Property 54440 photo 23
Property 54440 photo 24
Property 54440 photo 25

Details

  • ოთახების რაოდენობა: 5
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 2
  • დაშორება ზღვიდან: 50 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 60 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ლიფტი
  • ორმაგი შემინვა

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 160 კვ.მ Limassol. ბინა მდებარეობს მეოთხე სართულზე სართულზე და შედგება სართული შედგება 4 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, სამზარეულო, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი სააბაზანო ოთახით. ბინა აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, ლიფტი. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო. მესაკუთრის განკარგულებაშია ტერიტორიაზე არსებული საერთო აუზი.

📍GERMASOIA
For sale a unique spacious 4-room. apartment (160m2) on the first line in a closed guarded complex.
🔥 **The apartment has two separate entrances, can be used as two full-fledged apartments, or one large one!**
 
✅Private access to the beach,
✅2 swimming pools
✅ Ennobled area
 
The complex is located in the heart of the tourist area. Within walking distance of shops, supermarkets, restaurants, banks.
 
✅4 bedrooms
✅2 bathrooms
✅2 kitchens
✅3 balconies
✅Solar and electric water heating system
✅ Air conditioning in every room
✅ Private covered parking space
✅ Free layout
 

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
851 000 € 6211 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44118
  • ფართი 137 m²
  • მანძილი ზღვიდან 200 m
იყიდება
590 000 € 3554 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49563
  • ფართი 166 m²
  • Rooms 4
იყიდება
600 000 € 3750 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44287
  • ფართი 160 m²
  • Rooms 4
იყიდება
708 000 €
  • ობიექტის კოდი 42422
  • ფართი 0 m²
  • მანძილი ზღვიდან 300 m
იყიდება
650 000 € 3282 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45573
  • ფართი 198 m²
  • Rooms 4
იყიდება
650 000 € 6500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50617
  • ფართი 100 m²
  • Rooms 3
იყიდება
530 622 € 4279 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49738
  • ფართი 124 m²
  • Rooms 2
იყიდება
520 000 € 4297 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44293
  • ფართი 121 m²
  • Rooms 4
იყიდება
531 508 € 4392 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46828
  • ფართი 121 m²
  • Rooms 3
იყიდება
650 000 € 3757 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46029
  • ფართი 173 m²
  • Rooms 4

სიახლეების დაგზავნა