550 000 €
1375 €/m²
Property 54375 photo 1
Property 54375 photo 2
Property 54375 photo 3
Property 54375 photo 4
Property 54375 photo 5
Property 54375 photo 6
Property 54375 photo 7
Property 54375 photo 8
Property 54375 photo 9

Details

  • სართულების რაოდენობა: 2
  • აშენების წელი: 2009
  • დაშორება ზღვიდან: 6000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 75 km

აღწერა

იყიდება ვილა ფართით 400 კვ.მ on the Olympic Coast. ვილა მდებარეობს 0 დონეებზე. ვილა აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე, მთაზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
650 000 € 2166 €/m²
  • ობიექტის კოდი 26940
  • ფართი 300 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7500 m
იყიდება
580 000 € 3866 €/m²
  • ობიექტის კოდი 22522
  • ფართი 150 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8000 m
იყიდება
750 000 € 1704 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42740
  • ფართი 440 m²
  • მანძილი ზღვიდან 30 m
იყიდება
500 000 € 104 €/m²
  • ობიექტის კოდი 5156
  • ფართი 4800 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
650 000 € 4333 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49373
  • ფართი 150 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5000 m
იყიდება
600 000 € 3000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 16014
  • ფართი 200 m²
  • მანძილი ზღვიდან 70 m
იყიდება
450 000 € 1000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30198
  • ფართი 450 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
450 000 € 957 €/m²
  • ობიექტის კოდი 19220
  • ფართი 470 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
450 000 € 625 €/m²
  • ობიექტის კოდი 13150
  • ფართი 720 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8000 m

სიახლეების დაგზავნა