660 000 €
2164 €/m²
Property 53093 photo 1
Property 53093 photo 2
Property 53093 photo 3
Property 53093 photo 4

Details

  • აშენების წელი: 2008
  • ოთახების რაოდენობა: 5
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 3
  • დაშორება ზღვიდან: 140000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 30 km

სერვისი

  • სათავსო
  • ავტოფარეხი

აღწერა

იყიდება დუპლექსი ფართით 305 კვ.მ in Athens. დუპლექსი მდებარეობს 2 დონეებზე. ნახევრად სარდაფი შედგება მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სააბაზანო ოთახით. ნახევრად სარდაფი შედგება 4 საძინებელი ოთახები, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი სააბაზანო ოთახით. დუპლექსი აქვს ასევე არის სათავსო. ობიექტს მიეკუთვნება : ავტოფარეხი.

The duplex is located in Kifissia.

Bank property.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
550 000 € 3179 €/m²
  • ობიექტის კოდი 29967
  • ფართი 173 m²
  • Rooms 5
იყიდება
950 000 € 5367 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60624
  • ფართი 177 m²
  • Rooms 5
იყიდება
893 000 € 5222 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56584
  • ფართი 171 m²
  • Rooms 4
იყიდება
861 000 € 5250 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56580
  • ფართი 164 m²
  • Rooms 5
იყიდება
660 000 € 2163 €/m²
  • ობიექტის კოდი 53093
  • ფართი 305 m²
  • Rooms 5
იყიდება
920 000 € 7603 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65159
  • ფართი 121 m²
  • Rooms 4
იყიდება
600 000 € 4687 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36721
  • ფართი 128 m²
  • Rooms 3

სიახლეების დაგზავნა