Property 52956 photo 1
Property 52956 photo 2
Property 52956 photo 3
Property 52956 photo 4
Property 52956 photo 5
Property 52956 photo 6
Property 52956 photo 7
Property 52956 photo 8
Property 52956 photo 9
Property 52956 photo 10

Details

  • აშენების წელი: 2023
  • ოთახების რაოდენობა: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • დაშორება ზღვიდან: 2600 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 65 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ლიფტი
  • სათავსო
  • ორმაგი შემინვა

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 141 კვ.მ Limassol. ბინა მდებარეობს მეორე სართულზე სართულზე და შედგება Entresol შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი სააბაზანო ოთახით. ბინა აქვს ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, ლიფტი, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი.

READY TO MOVE IN Starting April 22nd
Apartment includes furniture and kitchen electrical appliances.
Located in Agios Athanasios area
First Floor
Nbr of Bedrooms: 2
Nbr of Bathrooms: 2
Storage Rooms
Covered Internal Area: 89(sqm)
Covered Veranda: 40(sqm)
Common Area: 12(sqm)
Total Area: 141(sqm)
Price: €385,000

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
455 000 € 3395 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51998
  • ფართი 134 m²
  • Rooms 1
იყიდება
460 000 € 3194 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45818
  • ფართი 144 m²
  • Rooms 3
იყიდება
545 547 € 5682 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52379
  • ფართი 96 m²
  • Rooms 3
იყიდება
425 000 € 4619 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52525
  • ფართი 92 m²
  • Rooms 3
იყიდება
440 000 € 6875 €/m²
  • ობიექტის კოდი 55941
  • ფართი 64 m²
  • Rooms 2
იყიდება
365 832 € 4110 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47492
  • ფართი 89 m²
  • Rooms 3
იყიდება
430 000 € 1077 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64775
  • ფართი 399 m²
იყიდება
340 000 € 6538 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52023
  • ფართი 52 m²
  • Rooms 3
იყიდება
520 000 € 4642 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46938
  • ფართი 112 m²
  • Rooms 3
იყიდება
465 000 € 3019 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46528
  • ფართი 154 m²
  • Rooms 4

სიახლეების დაგზავნა