Property 5277 photo 1
Property 5277 photo 2
Property 5277 photo 3
Property 5277 photo 4
Property 5277 photo 5
Property 5277 photo 6
Property 5277 photo 7

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 700 m

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 1300 კვ.მ. on the Euboea island . აშენების პერსპექტივით 250 კვ.მ. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი მთაზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
75 000 € 214 €/m²
  • ობიექტის კოდი 6545
  • ფართი 350 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
70 000 € 148 €/m²
  • ობიექტის კოდი 9838
  • ფართი 471 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
100 000 € 50 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32968
  • ფართი 2000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1200 m
იყიდება
65 000 € 130 €/m²
  • ობიექტის კოდი 6188
  • ფართი 500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 200 m
იყიდება
95 000 € 13 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56404
  • ფართი 7300 m²
  • მანძილი ზღვიდან 250 m
იყიდება
60 000 € 120 €/m²
  • ობიექტის კოდი 6185
  • ფართი 500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
85 000 € 82 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50175
  • ფართი 1030 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
86 000 € 65 €/m²
  • ობიექტის კოდი 5165
  • ფართი 1322 m²
  • მანძილი ზღვიდან 700 m
იყიდება
65 000 € 10 €/m²
  • ობიექტის კოდი 5198
  • ფართი 6500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 800 m

სიახლეების დაგზავნა