კომპანიის შესახებ
Офисы и сотрудники
ჩვენი ოფისები
კომპანიის ცხოვრება
+30 2310 591 431
სხვა მომსახურება
იყიდება - სასტუმრო 4892 m² კორფუზე
საბერძნეთი
იონის კუნძულები
კორფუს პრეფექტურა
კორფუ
კორფუ თაუნი
607 000 €
124 €/m²
ობიექტის კოდი
52554
იყიდება, ქირავდება
იყიდება
ტიპი
სასტუმრო
მიწის ნაკვეთის ფართი
4892 m²
რეგიონი
კ.კორფუ
ადგილი
კორფუ თაუნი (კორფუ) | კორფუს პრეფექტურა (იონის კუნძულები)
Details
დაშორება ზღვიდან:
100 m
აღწერა
იყიდება სასტუმრო ფართით 4892 კვ.მ. on the island of Corfu.
ადგილმდებარეობა
მსგავსი ობიექტები
იყიდება
600 000 €
41 €/m²
სასტუმრო 14530 m² კ.კორფუ
კ.კორფუ
ობიექტის კოდი
45278
ფართი
14530 m²
მანძილი ზღვიდან
3000 m
იყიდება
850 000 €
191 €/m²
სასტუმრო 4444 m² კ.კორფუ
კ.კორფუ
ობიექტის კოდი
62951
ფართი
4444 m²
მანძილი ზღვიდან
10 m
იყიდება
490 000 €
7 €/m²
სასტუმრო 68000 m² კ.კორფუ
კ.კორფუ
ობიექტის კოდი
16054
ფართი
68000 m²
მანძილი ზღვიდან
3400 m
იყიდება
860 000 €
156 €/m²
სასტუმრო 5500 m² კ.კორფუ
კ.კორფუ
ობიექტის კოდი
17952
ფართი
5500 m²
მანძილი ზღვიდან
1200 m
იყიდება
607 000 €
124 €/m²
სასტუმრო 4892 m² კ.კორფუ
კ.კორფუ
ობიექტის კოდი
52554
ფართი
4892 m²
მანძილი ზღვიდან
100 m
იყიდება
750 000 €
370 000 €
92 €/m²
სასტუმრო 4000 m² კ.კორფუ
კ.კორფუ
ობიექტის კოდი
33678
ფართი
4000 m²
მანძილი ზღვიდან
2500 m
იყიდება
580 000 €
33 €/m²
სასტუმრო 17500 m² კ.კორფუ
კ.კორფუ
ობიექტის კოდი
42862
ფართი
17500 m²
მანძილი ზღვიდან
3000 m
იყიდება
750 000 €
43 €/m²
სასტუმრო 17439 m² კ.კორფუ
კ.კორფუ
ობიექტის კოდი
63483
ფართი
17439 m²
მანძილი ზღვიდან
700 m
იყიდება
600 000 €
27 €/m²
სასტუმრო 22000 m² კ.კორფუ
კ.კორფუ
ობიექტის კოდი
5097
ფართი
22000 m²
მანძილი ზღვიდან
1500 m
იყიდება
810 000 €
36 €/m²
სასტუმრო 22000 m² კ.კორფუ
კ.კორფუ
ობიექტის კოდი
34056
ფართი
22000 m²
მანძილი ზღვიდან
2500 m
Argiro Adelfopoulou
+30 26611 00500
sales@grekodom.com
დამატებითი ინფორმაციის მოთხოვნა უძრავი ობიექტის შესახებ.
უძრავი ობიექტის დათვალიერების დაჯავშნა.
I consent to having this website store my submitted information so they can respond to my inquiry, in accordance with the