350 000 €
3500 €/m²
Property 52543 photo 1
Property 52543 photo 2
Property 52543 photo 3
Property 52543 photo 4
Property 52543 photo 5
Property 52543 photo 6
Property 52543 photo 7
Property 52543 photo 8
Property 52543 photo 9
Property 52543 photo 10
Property 52543 photo 11
Property 52543 photo 12
Property 52543 photo 13
Property 52543 photo 14
Property 52543 photo 15
Property 52543 photo 16
  • ობიექტის კოდი 52543
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი ბინა
  • ფართი 100 m²
  • რეგიონი Limassol
  • ადგილი ლიმასოლი (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 3

Details

  • ოთახების რაოდენობა: 3
  • დაშორება ზღვიდან: 4500 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 67 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 100 კვ.მ Limassol. ბინა მდებარეობს სართულზე და შედგება ბინა აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
520 000 € 5200 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50616
  • ფართი 100 m²
  • Rooms 3
იყიდება
480 000 € 2944 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52060
  • ფართი 163 m²
  • Rooms 4
იყიდება
289 000 € 3612 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49150
  • ფართი 80 m²
  • Rooms 3
იყიდება
298 000 € 1278 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52506
  • ფართი 233 m²
  • Rooms 3
იყიდება
385 000 € 2730 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52956
  • ფართი 141 m²
  • Rooms 3
იყიდება
380 000 € 3518 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52358
  • ფართი 108 m²
  • Rooms 3
იყიდება
340 000 € 3578 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45601
  • ფართი 95 m²
  • Rooms 2
იყიდება
430 000 € 1077 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64775
  • ფართი 399 m²
იყიდება
360 000 € 3789 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51289
  • ფართი 95 m²
  • Rooms 2
იყიდება
370 000 € 4065 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45611
  • ფართი 91 m²
  • Rooms 3

სიახლეების დაგზავნა