3 100 000 €
5210 €/m²
Property 52534 photo 1
Property 52534 photo 2
Property 52534 photo 3
Property 52534 photo 4
Property 52534 photo 5
Property 52534 photo 6
Property 52534 photo 7
Property 52534 photo 8
Property 52534 photo 9
Property 52534 photo 10
Property 52534 photo 11
Property 52534 photo 12
Property 52534 photo 13
Property 52534 photo 14
Property 52534 photo 15
Property 52534 photo 16
Property 52534 photo 17
  • ობიექტის კოდი 52534
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი ბინა
  • ფართი 595 m²
  • რეგიონი Paphos
  • ადგილი პაფოსი (კვიპროსი)

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 1300 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 17 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 595 კვ.მ Paphos. ბინა მდებარეობს სართულზე და შედგება ბინა აქვს უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
3 700 000 € 7400 €/m²
  • ობიექტის კოდი 26181
  • ფართი 500 m²
  • Rooms 6
იყიდება
2 960 000 € 17011 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41364
  • ფართი 174 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
3 650 000 € 15208 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45771
  • ფართი 240 m²
  • Rooms 5
იყიდება
3 910 000 € 19452 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41299
  • ფართი 201 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
2 690 000 € 16107 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41344
  • ფართი 167 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
2 880 000 € 16551 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41356
  • ფართი 174 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
2 500 000 € 13661 €/m²
  • ობიექტის კოდი 26180
  • ფართი 183 m²
  • Rooms 5
იყიდება
3 500 000 € 14583 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23454
  • ფართი 240 m²
  • Rooms 4
იყიდება
2 770 000 € 16586 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41353
  • ფართი 167 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
2 500 000 € 3900 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52451
  • ფართი 641 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m

სიახლეების დაგზავნა