545 000 €
4580 €/m²
Property 52530 photo 1
Property 52530 photo 2
Property 52530 photo 3
Property 52530 photo 4
Property 52530 photo 5
Property 52530 photo 6
Property 52530 photo 7
Property 52530 photo 8
Property 52530 photo 9
Property 52530 photo 10
Property 52530 photo 11
Property 52530 photo 12
Property 52530 photo 13
Property 52530 photo 14
Property 52530 photo 15
Property 52530 photo 16
Property 52530 photo 17
Property 52530 photo 18
Property 52530 photo 19
Property 52530 photo 20
Property 52530 photo 21
Property 52530 photo 22
Property 52530 photo 23
Property 52530 photo 24
Property 52530 photo 25
Property 52530 photo 26
Property 52530 photo 27
Property 52530 photo 28
Property 52530 photo 29
Property 52530 photo 30
Property 52530 photo 31
Property 52530 photo 32
Property 52530 photo 33
Property 52530 photo 34
Property 52530 photo 35
  • ობიექტის კოდი 52530
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი ბინა
  • ფართი 119 m²
  • რეგიონი Paphos
  • ადგილი პაფოსი (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 4

Details

  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • დაშორება ზღვიდან: 1000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 15 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 119 კვ.მ Paphos. ბინა მდებარეობს სართულზე და შედგება ბინა აქვს უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
735 000 € 4016 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45561
  • ფართი 183 m²
  • Rooms 4
იყიდება
748 580 € 4678 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46829
  • ფართი 160 m²
  • Rooms 4
იყიდება
640 000 € 3720 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51939
  • ფართი 172 m²
  • Rooms 4
იყიდება
698 000 € 4204 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45770
  • ფართი 166 m²
  • Rooms 4
იყიდება
785 000 € 10466 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42319
  • ფართი 75 m²
  • Rooms 3
იყიდება
465 000 € 2980 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43904
  • ფართი 156 m²
  • Rooms 4
იყიდება
600 000 € 5555 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45999
  • ფართი 108 m²
  • Rooms 3
იყიდება
523 000 € 3463 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56549
  • ფართი 151 m²
  • Rooms 3
იყიდება
600 000 € 3750 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44287
  • ფართი 160 m²
  • Rooms 4
იყიდება
665 500 € 3759 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45725
  • ფართი 177 m²
  • Rooms 4

სიახლეების დაგზავნა