400 000 €
3960 €/m²
Property 52529 photo 1
Property 52529 photo 2
Property 52529 photo 3
Property 52529 photo 4
Property 52529 photo 5
Property 52529 photo 6
Property 52529 photo 7
Property 52529 photo 8
Property 52529 photo 9
Property 52529 photo 10
Property 52529 photo 11
Property 52529 photo 12
Property 52529 photo 13
Property 52529 photo 14
Property 52529 photo 15
Property 52529 photo 16
Property 52529 photo 17
Property 52529 photo 18
Property 52529 photo 19
Property 52529 photo 20
Property 52529 photo 21
Property 52529 photo 22
Property 52529 photo 23
Property 52529 photo 24
Property 52529 photo 25
Property 52529 photo 26
Property 52529 photo 27
Property 52529 photo 28
Property 52529 photo 29
Property 52529 photo 30
Property 52529 photo 31
Property 52529 photo 32
Property 52529 photo 33
Property 52529 photo 34
Property 52529 photo 35
Property 52529 photo 36
Property 52529 photo 37
  • ობიექტის კოდი 52529
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი ბინა
  • ფართი 101 m²
  • რეგიონი Paphos
  • ადგილი პაფოსი (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 3

Details

  • ოთახების რაოდენობა: 3
  • დაშორება ზღვიდან: 1000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 15 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 101 კვ.მ Paphos. ბინა მდებარეობს სართულზე და შედგება ბინა აქვს უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
500 000 € 4347 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45190
  • ფართი 115 m²
  • Rooms 3
იყიდება
430 000 € 5058 €/m²
  • ობიექტის კოდი 48791
  • ფართი 85 m²
  • Rooms 3
იყიდება
510 000 € 3893 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46087
  • ფართი 131 m²
  • Rooms 3
იყიდება
460 000 € 5168 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52061
  • ფართი 89 m²
  • Rooms 3
იყიდება
333 600 € 3238 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52281
  • ფართი 103 m²
  • Rooms 3
იყიდება
520 000 € 4642 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46938
  • ფართი 112 m²
  • Rooms 3
იყიდება
555 000 € 4269 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52193
  • ფართი 130 m²
  • Rooms 3
იყიდება
355 000 € 2689 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50926
  • ფართი 132 m²
  • Rooms 4
იყიდება
461 000 € 4852 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49717
  • ფართი 95 m²
  • Rooms 3
იყიდება
455 000 € 2275 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51970
  • ფართი 200 m²
  • Rooms 3

სიახლეების დაგზავნა