425 000 €
4620 €/m²
Property 52525 photo 1
Property 52525 photo 2
Property 52525 photo 3
Property 52525 photo 4
Property 52525 photo 5
Property 52525 photo 6
Property 52525 photo 7
Property 52525 photo 8
Property 52525 photo 9
Property 52525 photo 10
Property 52525 photo 11
Property 52525 photo 12
Property 52525 photo 13
Property 52525 photo 14
Property 52525 photo 15
Property 52525 photo 16
Property 52525 photo 17
Property 52525 photo 18
Property 52525 photo 19
Property 52525 photo 20
Property 52525 photo 21
Property 52525 photo 22
Property 52525 photo 23
Property 52525 photo 24
Property 52525 photo 25
Property 52525 photo 26
  • ობიექტის კოდი 52525
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი ბინა
  • ფართი 92 m²
  • რეგიონი Paphos
  • ადგილი პაფოსი (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 3

Details

  • ოთახების რაოდენობა: 3
  • დაშორება ზღვიდან: 800 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 15 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 92 კვ.მ Paphos. ბინა მდებარეობს სართულზე და შედგება ბინა აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
350 000 € 3500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52543
  • ფართი 100 m²
  • Rooms 3
იყიდება
506 000 € 3162 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51032
  • ფართი 160 m²
  • Rooms 5
იყიდება
523 000 € 3463 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56549
  • ფართი 151 m²
  • Rooms 3
იყიდება
355 200 € 4036 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45659
  • ფართი 88 m²
  • Rooms 3
იყიდება
341 000 € 1776 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51995
  • ფართი 192 m²
  • Rooms 1
იყიდება
461 000 € 4852 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49717
  • ფართი 95 m²
  • Rooms 3
იყიდება
550 000 € 2123 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52132
  • ფართი 259 m²
  • Rooms 4
იყიდება
403 000 € 2121 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46017
  • ფართი 190 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
440 000 € 4888 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56483
  • ფართი 90 m²
  • Rooms 2
იყიდება
465 000 € 3019 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46528
  • ფართი 154 m²
  • Rooms 4

სიახლეების დაგზავნა