270 000 €
4030 €/m²
Property 52524 photo 1
Property 52524 photo 2
Property 52524 photo 3
Property 52524 photo 4
Property 52524 photo 5
Property 52524 photo 6
Property 52524 photo 7
Property 52524 photo 8
Property 52524 photo 9
Property 52524 photo 10
Property 52524 photo 11
Property 52524 photo 12
Property 52524 photo 13
Property 52524 photo 14
Property 52524 photo 15
Property 52524 photo 16
Property 52524 photo 17
Property 52524 photo 18
Property 52524 photo 19
Property 52524 photo 20
Property 52524 photo 21
Property 52524 photo 22
Property 52524 photo 23
Property 52524 photo 24
Property 52524 photo 25
Property 52524 photo 26
  • ობიექტის კოდი 52524
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი ბინა
  • ფართი 67 m²
  • რეგიონი Paphos
  • ადგილი პაფოსი (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 2

Details

  • ოთახების რაოდენობა: 2
  • დაშორება ზღვიდან: 800 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 15 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 67 კვ.მ Paphos. ბინა მდებარეობს სართულზე და შედგება ბინა აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
390 000 € 4193 €/m²
  • ობიექტის კოდი 48787
  • ფართი 93 m²
  • Rooms 4
იყიდება
340 000 € 3736 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45610
  • ფართი 91 m²
  • Rooms 3
იყიდება
255 000 € 2684 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56129
  • ფართი 95 m²
  • Rooms 3
იყიდება
314 150 € 2166 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52043
  • ფართი 145 m²
  • Rooms 4
იყიდება
373 680 € 3460 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52435
  • ფართი 108 m²
  • Rooms 3
იყიდება
236 000 € 2712 €/m²
  • ობიექტის კოდი 48367
  • ფართი 87 m²
  • Rooms 3
იყიდება
395 000 € 2651 €/m²
  • ობიექტის კოდი 55886
  • ფართი 149 m²
  • Rooms 4
იყიდება
230 000 € 1854 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45784
  • ფართი 124 m²
  • Rooms 3
იყიდება
326 000 € 2295 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51953
  • ფართი 142 m²
  • Rooms 4
იყიდება
360 000 € 2264 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52028
  • ფართი 159 m²
  • Rooms 3

სიახლეების დაგზავნა