Property 52455 photo 1
Property 52455 photo 2

Details

  • აშენების წელი: 1980
  • დაშორება ზღვიდან: 50 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 42 km

აღწერა

იყიდება ვილა ფართით 50 კვ.მ on the Olympic Coast. ვილა მდებარეობს 0 დონეებზე. ვილა აქვს უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
210 000 € 2876 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39469
  • ფართი 73 m²
  • მანძილი ზღვიდან 250 m
იყიდება
145 000 € 1450 €/m²
  • ობიექტის კოდი 9076
  • ფართი 100 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
180 000 € 1384 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65238
  • ფართი 130 m²
  • მანძილი ზღვიდან 20 m
იყიდება
150 000 € 3000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52455
  • ფართი 50 m²
  • მანძილი ზღვიდან 50 m
იყიდება
135 000 € 964 €/m²
  • ობიექტის კოდი 21559
  • ფართი 140 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6000 m
იყიდება
170 000 € 1259 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42717
  • ფართი 135 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8000 m
იყიდება
180 000 € 622 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44995
  • ფართი 289 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8000 m
იყიდება
170 000 € 1307 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37383
  • ფართი 130 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4500 m

სიახლეების დაგზავნა