2 500 000 €
3900 €/m²
Property 52451 photo 1
Property 52451 photo 2
Property 52451 photo 3
Property 52451 photo 4
Property 52451 photo 5
Property 52451 photo 6
Property 52451 photo 7
Property 52451 photo 8
  • ობიექტის კოდი 52451
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი ბინა
  • ფართი 641 m²
  • რეგიონი Limassol
  • ადგილი ლიმასოლი (კვიპროსი)

Details

  • სართულების რაოდენობა: 4
  • დაშორება ზღვიდან: 1000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 50 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 641 კვ.მ Limassol. ბინა მდებარეობს სართულზე და შედგება ბინა აქვს უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
2 770 000 € 16586 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41353
  • ფართი 167 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
2 400 000 € 14201 €/m²
  • ობიექტის კოდი 24949
  • ფართი 169 m²
  • Rooms 4
იყიდება
2 035 000 € 16150 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37006
  • ფართი 126 m²
  • Rooms 3
იყიდება
2 480 000 € 18370 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41292
  • ფართი 135 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
2 600 000 € 2 400 000 € 17266 €/m²
  • ობიექტის კოდი 33840
  • ფართი 139 m²
  • Rooms 4
იყიდება
2 620 000 € 15688 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41337
  • ფართი 167 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
2 010 000 € 16750 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41342
  • ფართი 120 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
2 500 000 € 13888 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37781
  • ფართი 180 m²
  • Rooms 4
იყიდება
2 040 000 € 17000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41346
  • ფართი 120 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
2 300 000 € 13772 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41322
  • ფართი 167 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m

სიახლეების დაგზავნა