373 680 €
3460 €/m²
Property 52435 photo 1
Property 52435 photo 2
Property 52435 photo 3
Property 52435 photo 4
Property 52435 photo 5
Property 52435 photo 6
Property 52435 photo 7
Property 52435 photo 8
Property 52435 photo 9
Property 52435 photo 10
Property 52435 photo 11
Property 52435 photo 12
Property 52435 photo 13
  • ობიექტის კოდი 52435
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი ბინა
  • ფართი 108 m²
  • მიწის ნაკვეთის ფართი 103 m²
  • რეგიონი Limassol
  • ადგილი ლიმასოლი (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 3

Details

  • ოთახების რაოდენობა: 3
  • დაშორება ზღვიდან: 3800 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 92 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 108 კვ.მ Limassol. ბინა მდებარეობს სართულზე და შედგება ბინა აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე, მთაზე. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
435 000 € 3198 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45768
  • ფართი 136 m²
  • Rooms 3
იყიდება
425 000 € 4619 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52525
  • ფართი 92 m²
  • Rooms 3
იყიდება
506 000 € 3162 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51032
  • ფართი 160 m²
  • Rooms 5
იყიდება
366 000 € 3238 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51966
  • ფართი 113 m²
  • Rooms 3
იყიდება
460 000 € 2459 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58680
  • ფართი 187 m²
იყიდება
360 000 € 2627 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52183
  • ფართი 137 m²
  • Rooms 4
იყიდება
550 000 € 2123 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52132
  • ფართი 259 m²
  • Rooms 4
იყიდება
344 000 € 3698 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51906
  • ფართი 93 m²
  • Rooms 4
იყიდება
319 900 € 3231 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51661
  • ფართი 99 m²
  • Rooms 3
იყიდება
501 228 € 3740 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52440
  • ფართი 134 m²
  • Rooms 4

სიახლეების დაგზავნა