250 000 €
27 €/m²
Property 52412 photo 1
Property 52412 photo 2
Property 52412 photo 3
Property 52412 photo 4
Property 52412 photo 5
Property 52412 photo 6
Property 52412 photo 7
Property 52412 photo 8
Property 52412 photo 9
Property 52412 photo 10
Property 52412 photo 11
Property 52412 photo 12
Property 52412 photo 13

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 4000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 3 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 9000 კვ.მ. on the island of Corfu.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
330 000 € 75 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43299
  • ფართი 4400 m²
  • მანძილი ზღვიდან 400 m
იყიდება
280 000 € 208 €/m²
  • ობიექტის კოდი 48270
  • ფართი 1342 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3200 m
იყიდება
300 000 € 230 000 € 30 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46063
  • ფართი 7606 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1400 m
იყიდება
220 000 € 14 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46069
  • ფართი 15000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7000 m
იყიდება
მოთხოვნით
  • ობიექტის კოდი 63174
  • ფართი 1100 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
350 000 € 68 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63500
  • ფართი 5121 m²
  • მანძილი ზღვიდან 700 m
იყიდება
300 000 € 66 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50750
  • ფართი 4500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
240 000 € 35 €/m²
  • ობიექტის კოდი 24118
  • ფართი 6711 m²
  • მანძილი ზღვიდან 200 m
იყიდება
330 000 € 379 €/m²
  • ობიექტის კოდი 21281
  • ფართი 870 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1700 m
იყიდება
270 000 € 122 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41644
  • ფართი 2200 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m

სიახლეების დაგზავნა