756 126 €
6301 €/m²
Property 52380 photo 1
Property 52380 photo 2
Property 52380 photo 3
Property 52380 photo 4
Property 52380 photo 5
Property 52380 photo 6
Property 52380 photo 7
Property 52380 photo 8
Property 52380 photo 9
Property 52380 photo 10
Property 52380 photo 11
Property 52380 photo 12
Property 52380 photo 13
Property 52380 photo 14
Property 52380 photo 15
Property 52380 photo 16
Property 52380 photo 17
Property 52380 photo 18
Property 52380 photo 19
Property 52380 photo 20
  • ობიექტის კოდი 52380
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი ბინა
  • ფართი 120 m²
  • რეგიონი Limassol
  • ადგილი ლიმასოლი (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 4

Details

  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • დაშორება ზღვიდან: 4000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 60 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 120 კვ.მ Limassol. ბინა მდებარეობს სართულზე და შედგება ბინა აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
700 000 € 6422 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45131
  • ფართი 109 m²
  • Rooms 3
იყიდება
900 000 € 6338 €/m²
  • ობიექტის კოდი 55950
  • ფართი 142 m²
  • Rooms 4
იყიდება
860 000 € 710 000 € 3922 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42255
  • ფართი 181 m²
  • Rooms 4
იყიდება
670 000 € 6203 €/m²
  • ობიექტის კოდი 55944
  • ფართი 108 m²
  • Rooms 3
იყიდება
680 000 € 578 000 € 3958 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41699
  • ფართი 146 m²
  • Rooms 4
იყიდება
750 000 € 6250 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38958
  • ფართი 120 m²
  • Rooms 4
იყიდება
880 000 € 4334 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45132
  • ფართი 203 m²
  • Rooms 4
იყიდება
620 000 € 4000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50523
  • ფართი 155 m²
  • Rooms 4
იყიდება
975 000 € 3228 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46122
  • ფართი 302 m²
  • Rooms 4
იყიდება
700 000 € 5035 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38567
  • ფართი 139 m²
  • Rooms 3

სიახლეების დაგზავნა