545 547 €
5683 €/m²
Property 52379 photo 1
Property 52379 photo 2
Property 52379 photo 3
Property 52379 photo 4
Property 52379 photo 5
Property 52379 photo 6
Property 52379 photo 7
Property 52379 photo 8
Property 52379 photo 9
Property 52379 photo 10
Property 52379 photo 11
Property 52379 photo 12
Property 52379 photo 13
Property 52379 photo 14
Property 52379 photo 15
Property 52379 photo 16
Property 52379 photo 17
Property 52379 photo 18
  • ობიექტის კოდი 52379
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი ბინა
  • ფართი 96 m²
  • რეგიონი Limassol
  • ადგილი ლიმასოლი (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 3

Details

  • ოთახების რაოდენობა: 3
  • დაშორება ზღვიდან: 4000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 60 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 96 კვ.მ Limassol. ბინა მდებარეობს სართულზე და შედგება ბინა აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
730 000 € 7525 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56457
  • ფართი 97 m²
  • Rooms 3
იყიდება
480 000 € 3636 €/m²
  • ობიექტის კოდი 48572
  • ფართი 132 m²
  • Rooms 4
იყიდება
525 000 € 5526 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43705
  • ფართი 95 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
780 000 € 3714 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45694
  • ფართი 210 m²
  • Rooms 4
იყიდება
460 000 € 2459 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58680
  • ფართი 187 m²
იყიდება
506 000 € 3162 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51032
  • ფართი 160 m²
  • Rooms 5
იყიდება
520 000 € 4642 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46938
  • ფართი 112 m²
  • Rooms 3
იყიდება
600 000 € 3750 €/m²
  • ობიექტის კოდი 54440
  • ფართი 160 m²
  • Rooms 5
იყიდება
555 000 € 4703 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51403
  • ფართი 118 m²
  • Rooms 2
იყიდება
637 500 € 5100 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45127
  • ფართი 125 m²
  • Rooms 3

სიახლეების დაგზავნა