ფასი 250 000 €
2404 €/m²
Property 52364 photo 1
Property 52364 photo 2
Property 52364 photo 3
Property 52364 photo 4
Property 52364 photo 5
Property 52364 photo 6
Property 52364 photo 7
Property 52364 photo 8
Property 52364 photo 9
Property 52364 photo 10
  • ობიექტის კოდი 52364
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი ბინა
  • ფართი 104 m²
  • რეგიონი Paphos
  • ადგილი პაფოსი (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 3

Details

  • სართულების რაოდენობა: 4
  • სართული: პირველი სართული
  • ოთახების რაოდენობა: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • დაშორება ზღვიდან: 1500 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 13 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 104 კვ.მ Paphos. ბინა მდებარეობს მესამე სართულზე სართულზე და შედგება სართული შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, სამზარეულო, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი სააბაზანო ოთახით. ბინა აქვს უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. კორპუსი ლიფტის გარეშე.ობიექტი ექვემდებარება დღგ-ს. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო.

The residential complex is located in the prestigious Universal area, near the center of Paphosand the main tourist cluster. Excellent location in one of the quietest areas, surrounded by green areas with stunning sea views. Easy access to supermarkets, restaurants, pharmacies and many other infrastructures.
The project includes modern four and five storeybuildings with high technical characteristics and high quality finishes.
Consists of 14 two-bedroom apartments, 2 penthouses with roof terraces and 1 penthouse with access to the veranda.
For the residents of the complex there is a swimming pool on the territory of the complex. All apartments have comfortable layouts and spacious balconies. The price of each apartment includes a separate covered parking and storage room. The complex is serviced by its own management company.
Distances:
Supermarket 300 m
Sandy beach 1.5 km
Paphoswaterfront 1.8 km
Paphoscenter 750m
Airport 10 km

Two bedroom apartments
•Covered area -104m²
•Bedrooms –2
•Bathrooms –2
•Parking space
•Storage room

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
340 000 € 5862 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49048
  • ფართი 58 m²
  • Rooms 2
იყიდება
360 000 € 2264 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52028
  • ფართი 159 m²
  • Rooms 3
იყიდება
215 000 € 2193 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52182
  • ფართი 98 m²
  • Rooms 3
იყიდება
340 000 € 3736 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45610
  • ფართი 91 m²
  • Rooms 3
იყიდება
315 000 € 1711 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52141
  • ფართი 184 m²
  • Rooms 4
იყიდება
319 900 € 3231 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51661
  • ფართი 99 m²
  • Rooms 3
იყიდება
298 000 € 2568 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46089
  • ფართი 116 m²
  • Rooms 3
იყიდება
341 000 € 1776 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51995
  • ფართი 192 m²
  • Rooms 1
იყიდება
333 600 € 3238 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52281
  • ფართი 103 m²
  • Rooms 3
იყიდება
265 000 € 2760 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52168
  • ფართი 96 m²
  • Rooms 3

სიახლეების დაგზავნა