380 000 €
3519 €/m²
Property 52358 photo 1
Property 52358 photo 2
Property 52358 photo 3
Property 52358 photo 4
Property 52358 photo 5
  • ობიექტის კოდი 52358
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი ბინა
  • ფართი 108 m²
  • რეგიონი Limassol
  • ადგილი ლიმასოლი (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 3

Details

  • აშენების წელი: 2023
  • ოთახების რაოდენობა: 3
  • დაშორება ზღვიდან: 2000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 70 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 108 კვ.მ Limassol. ბინა მდებარეობს სართულზე და შედგება ბინა აქვს უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
355 200 € 4036 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45659
  • ფართი 88 m²
  • Rooms 3
იყიდება
480 000 € 3636 €/m²
  • ობიექტის კოდი 48572
  • ფართი 132 m²
  • Rooms 4
იყიდება
550 000 € 5670 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46944
  • ფართი 97 m²
  • Rooms 2
იყიდება
440 000 € 4888 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56483
  • ფართი 90 m²
  • Rooms 2
იყიდება
320 000 € 2461 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52073
  • ფართი 130 m²
  • Rooms 4
იყიდება
332 000 € 3074 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49704
  • ფართი 108 m²
  • Rooms 3
იყიდება
470 000 € 3481 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47015
  • ფართი 135 m²
  • Rooms 3
იყიდება
335 611 € 6991 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49736
  • ფართი 48 m²
  • Rooms 2
იყიდება
500 000 € 4347 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45190
  • ფართი 115 m²
  • Rooms 3
იყიდება
480 000 € 2944 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52060
  • ფართი 163 m²
  • Rooms 4

სიახლეების დაგზავნა