510 000 €
3723 €/m²
Property 52332 photo 1
Property 52332 photo 2
Property 52332 photo 3
Property 52332 photo 4
Property 52332 photo 5
Property 52332 photo 6
Property 52332 photo 7
Property 52332 photo 8
  • ობიექტის კოდი 52332
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი ბინა
  • ფართი 137 m²
  • რეგიონი Limassol
  • ადგილი ლიმასოლი (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 3

Details

  • ოთახების რაოდენობა: 3
  • დაშორება ზღვიდან: 1900 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 60 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 137 კვ.მ Limassol. ბინა მდებარეობს სართულზე და შედგება ბინა აქვს უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
555 000 € 4269 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52193
  • ფართი 130 m²
  • Rooms 3
იყიდება
611 000 € 6500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45513
  • ფართი 94 m²
  • მანძილი ზღვიდან 50 m
იყიდება
455 000 € 2275 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51970
  • ფართი 200 m²
  • Rooms 3
იყიდება
530 622 € 4279 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49738
  • ფართი 124 m²
  • Rooms 2
იყიდება
550 000 € 5670 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46944
  • ფართი 97 m²
  • Rooms 2
იყიდება
698 000 € 4204 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45770
  • ფართი 166 m²
  • Rooms 4
იყიდება
550 000 € 7142 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45387
  • ფართი 77 m²
  • Rooms 3
იყიდება
461 000 € 4852 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49717
  • ფართი 95 m²
  • Rooms 3
იყიდება
465 000 € 2980 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43904
  • ფართი 156 m²
  • Rooms 4
იყიდება
495 000 € 7734 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56452
  • ფართი 64 m²
  • Rooms 2

სიახლეების დაგზავნა