235 000 €
2733 €/m²
Property 52312 photo 1
Property 52312 photo 2
Property 52312 photo 3
Property 52312 photo 4
Property 52312 photo 5
Property 52312 photo 6
Property 52312 photo 7
Property 52312 photo 8
Property 52312 photo 9
Property 52312 photo 10
  • ობიექტის კოდი 52312
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი ბინა
  • ფართი 86 m²
  • მიწის ნაკვეთის ფართი 206 m²
  • რეგიონი Protaras
  • ადგილი ფამაგუსტა (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 3

Details

  • ოთახების რაოდენობა: 3

სერვისი

  • ავტოფარეხი

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 86 კვ.მ Protaras. ბინა მდებარეობს სართულზე და შედგება ბინა აქვს უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
315 000 € 2943 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43124
  • ფართი 107 m²
  • Rooms 4
იყიდება
210 000 € 3134 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51524
  • ფართი 67 m²
  • Rooms 2
იყიდება
265 000 € 2760 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52168
  • ფართი 96 m²
  • Rooms 3
იყიდება
230 000 € 3285 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44820
  • ფართი 70 m²
  • Rooms 2
იყიდება
197 000 € 2010 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47216
  • ფართი 98 m²
  • Rooms 3
იყიდება
260 000 € 2260 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49190
  • ფართი 115 m²
  • Rooms 4
იყიდება
326 000 € 2295 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51953
  • ფართი 142 m²
  • Rooms 4
იყიდება
250 000 € 2873 €/m²
  • ობიექტის კოდი 48935
  • ფართი 87 m²
  • Rooms 2
იყიდება
289 000 € 3612 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49150
  • ფართი 80 m²
  • Rooms 3
იყიდება
340 000 € 6538 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52023
  • ფართი 52 m²
  • Rooms 3

სიახლეების დაგზავნა