265 000 €
2598 €/m²
Property 52309 photo 1
Property 52309 photo 2
Property 52309 photo 3
Property 52309 photo 4
Property 52309 photo 5
Property 52309 photo 6
Property 52309 photo 7
Property 52309 photo 8
Property 52309 photo 9
Property 52309 photo 10
Property 52309 photo 11
  • ობიექტის კოდი 52309
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი ბინა
  • ფართი 102 m²
  • რეგიონი Protaras
  • ადგილი ფამაგუსტა (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 4

Details

  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • დაშორება ზღვიდან: 1000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 50 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 102 კვ.მ Protaras. ბინა მდებარეობს სართულზე და შედგება ბინა აქვს უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
380 000 € 4418 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51113
  • ფართი 86 m²
  • Rooms 3
იყიდება
255 000 € 2684 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56129
  • ფართი 95 m²
  • Rooms 3
იყიდება
250 000 € 2873 €/m²
  • ობიექტის კოდი 48935
  • ფართი 87 m²
  • Rooms 2
იყიდება
236 000 € 2712 €/m²
  • ობიექტის კოდი 48367
  • ფართი 87 m²
  • Rooms 3
იყიდება
270 000 € 2934 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52009
  • ფართი 92 m²
  • Rooms 3
იყიდება
255 000 € 1902 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45778
  • ფართი 134 m²
  • Rooms 2
იყიდება
373 680 € 3460 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52435
  • ფართი 108 m²
  • Rooms 3
იყიდება
341 000 € 1776 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51995
  • ფართი 192 m²
  • Rooms 1
იყიდება
259 200 € 2178 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45660
  • ფართი 119 m²
  • Rooms 3
იყიდება
265 000 € 2598 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52309
  • ფართი 102 m²
  • Rooms 4

სიახლეების დაგზავნა