230 000 €
2396 €/m²
Property 52308 photo 1
Property 52308 photo 2
Property 52308 photo 3
Property 52308 photo 4
Property 52308 photo 5
Property 52308 photo 6
Property 52308 photo 7
Property 52308 photo 8
Property 52308 photo 9
Property 52308 photo 10
Property 52308 photo 11
  • ობიექტის კოდი 52308
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი ბინა
  • ფართი 96 m²
  • რეგიონი Protaras
  • ადგილი ფამაგუსტა (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 3

Details

  • ოთახების რაოდენობა: 3
  • დაშორება ზღვიდან: 1000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 50 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 96 კვ.მ Protaras. ბინა მდებარეობს სართულზე და შედგება ბინა აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
326 000 € 2295 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51953
  • ფართი 142 m²
  • Rooms 4
იყიდება
230 000 € 2395 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52308
  • ფართი 96 m²
  • Rooms 3
იყიდება
235 000 € 2582 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51525
  • ფართი 91 m²
  • Rooms 2
იყიდება
333 600 € 3238 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52281
  • ფართი 103 m²
  • Rooms 3
იყიდება
215 000 € 2529 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40914
  • ფართი 85 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
289 000 € 3612 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49150
  • ფართი 80 m²
  • Rooms 3
იყიდება
270 000 € 2934 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52009
  • ფართი 92 m²
  • Rooms 3
იყიდება
315 000 € 2943 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43124
  • ფართი 107 m²
  • Rooms 4
იყიდება
300 000 € 2222 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51969
  • ფართი 135 m²
  • Rooms 3
იყიდება
250 000 € 2403 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52364
  • ფართი 104 m²
  • Rooms 3

სიახლეების დაგზავნა