320 000 €
3299 €/m²
Property 52260 photo 1
Property 52260 photo 2
Property 52260 photo 3
Property 52260 photo 4
Property 52260 photo 5
Property 52260 photo 6
Property 52260 photo 7
  • ობიექტის კოდი 52260
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი ბინა
  • ფართი 97 m²
  • რეგიონი Limassol
  • ადგილი ლიმასოლი (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 3

Details

  • ოთახების რაოდენობა: 3
  • დაშორება ზღვიდან: 3400 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 64 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 97 კვ.მ Limassol. ბინა მდებარეობს სართულზე და შედგება ბინა აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
315 000 € 2423 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49196
  • ფართი 130 m²
  • Rooms 4
იყიდება
385 000 € 2916 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52072
  • ფართი 132 m²
  • Rooms 4
იყიდება
425 000 € 4619 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52525
  • ფართი 92 m²
  • Rooms 3
იყიდება
360 000 € 2627 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52183
  • ფართი 137 m²
  • Rooms 4
იყიდება
270 000 € 1542 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52190
  • ფართი 175 m²
  • Rooms 4
იყიდება
461 000 € 4852 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49717
  • ფართი 95 m²
  • Rooms 3
იყიდება
321 000 € 3028 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50478
  • ფართი 106 m²
  • Rooms 3
იყიდება
299 953 € 3029 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47493
  • ფართი 99 m²
  • Rooms 3
იყიდება
465 000 € 3019 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46528
  • ფართი 154 m²
  • Rooms 4
იყიდება
330 000 € 2727 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52027
  • ფართი 121 m²
  • Rooms 3

სიახლეების დაგზავნა