725 000 €
3962 €/m²
Property 52248 photo 1
Property 52248 photo 2
Property 52248 photo 3
Property 52248 photo 4
Property 52248 photo 5
Property 52248 photo 6
Property 52248 photo 7
Property 52248 photo 8
Property 52248 photo 9
Property 52248 photo 10
Property 52248 photo 11
Property 52248 photo 12
Property 52248 photo 13
  • ობიექტის კოდი 52248
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი ბინა
  • ფართი 183 m²
  • რეგიონი Limassol
  • ადგილი ლიმასოლი (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 5

Details

  • სართულების რაოდენობა: 3
  • ოთახების რაოდენობა: 5
  • დაშორება ზღვიდან: 2000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 60 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 183 კვ.მ Limassol. ბინა მდებარეობს სართულზე და შედგება ბინა აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე, მთაზე. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
720 000 € 4556 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46939
  • ფართი 158 m²
  • Rooms 4
იყიდება
745 000 € 3801 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42023
  • ფართი 196 m²
  • Rooms 3
იყიდება
850 000 € 720 000 € 2987 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42721
  • ფართი 241 m²
  • Rooms 6
იყიდება
620 000 € 580 000 € 5800 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41713
  • ფართი 100 m²
  • Rooms 3
იყიდება
815 000 € 6791 €/m²
  • ობიექტის კოდი 54578
  • ფართი 120 m²
  • Rooms 3
იყიდება
850 000 € 4047 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44971
  • ფართი 210 m²
  • Rooms 4
იყიდება
1 000 000 € 3816 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41255
  • ფართი 262 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
860 000 € 710 000 € 3922 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42255
  • ფართი 181 m²
  • Rooms 4
იყიდება
640 000 € 3720 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51939
  • ფართი 172 m²
  • Rooms 4
იყიდება
611 000 € 3338 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41448
  • ფართი 183 m²
  • მანძილი ზღვიდან 650 m

სიახლეების დაგზავნა