270 000 €
1543 €/m²
Property 52190 photo 1
Property 52190 photo 2
  • ობიექტის კოდი 52190
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი ბინა
  • ფართი 175 m²
  • რეგიონი Larnaka
  • ადგილი ლარნაკა (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 4

Details

  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • დაშორება ზღვიდან: 2000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 14 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 175 კვ.მ Larnaka. ბინა მდებარეობს სართულზე და შედგება ბინა აქვს უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
230 000 € 1854 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45784
  • ფართი 124 m²
  • Rooms 3
იყიდება
400 000 € 2877 €/m²
  • ობიექტის კოდი 48944
  • ფართი 139 m²
  • Rooms 3
იყიდება
374 000 € 3309 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56084
  • ფართი 113 m²
  • Rooms 3
იყიდება
400 000 € 3960 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52529
  • ფართი 101 m²
  • Rooms 3
იყიდება
365 832 € 4110 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47492
  • ფართი 89 m²
  • Rooms 3
იყიდება
230 000 € 2395 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52308
  • ფართი 96 m²
  • Rooms 3
იყიდება
235 000 € 2732 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52312
  • ფართი 86 m²
  • Rooms 3
იყიდება
270 000 € 4029 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52524
  • ფართი 67 m²
  • Rooms 2
იყიდება
280 000 € 2105 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46191
  • ფართი 133 m²
  • Rooms 3
იყიდება
385 000 € 2916 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52072
  • ფართი 132 m²
  • Rooms 4

სიახლეების დაგზავნა