360 000 €
2628 €/m²
Property 52183 photo 1
Property 52183 photo 2
Property 52183 photo 3
  • ობიექტის კოდი 52183
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი ბინა
  • ფართი 137 m²
  • რეგიონი Nicosia
  • ადგილი ნიქოზია (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 4

Details

  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • დაშორება ზღვიდან: 34000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 48 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 137 კვ.მ Nicosia. ბინა მდებარეობს სართულზე და შედგება ბინა აქვს უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
440 000 € 6875 €/m²
  • ობიექტის კოდი 55941
  • ფართი 64 m²
  • Rooms 2
იყიდება
298 000 € 1278 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52506
  • ფართი 233 m²
  • Rooms 3
იყიდება
384 000 € 2477 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56918
  • ფართი 155 m²
  • Rooms 4
იყიდება
450 000 € 395 000 € 3185 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46090
  • ფართი 124 m²
  • Rooms 3
იყიდება
319 900 € 3231 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51661
  • ფართი 99 m²
  • Rooms 3
იყიდება
465 000 € 3019 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46528
  • ფართი 154 m²
  • Rooms 4
იყიდება
366 000 € 3238 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51966
  • ფართი 113 m²
  • Rooms 3
იყიდება
330 000 € 3928 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51114
  • ფართი 84 m²
  • Rooms 3
იყიდება
341 000 € 1776 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51995
  • ფართი 192 m²
  • Rooms 1
იყიდება
385 000 € 2730 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52956
  • ფართი 141 m²
  • Rooms 3

სიახლეების დაგზავნა