215 000 €
2194 €/m²
Property 52182 photo 1
Property 52182 photo 2
Property 52182 photo 3
  • ობიექტის კოდი 52182
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი ბინა
  • ფართი 98 m²
  • რეგიონი Nicosia
  • ადგილი ნიქოზია (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 3

Details

  • ოთახების რაოდენობა: 3
  • დაშორება ზღვიდან: 34000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 48 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 98 კვ.მ Nicosia. ბინა მდებარეობს სართულზე და შედგება ბინა აქვს უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
253 800 € 4880 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40285
  • ფართი 52 m²
  • Rooms 2
იყიდება
230 000 € 3285 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44820
  • ფართი 70 m²
  • Rooms 2
იყიდება
250 000 € 2358 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42395
  • ფართი 106 m²
  • Rooms 3
იყიდება
230 000 € 2395 €/m²
  • ობიექტის კოდი 48889
  • ფართი 96 m²
  • Rooms 3
იყიდება
280 000 € 2105 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46191
  • ფართი 133 m²
  • Rooms 3
იყიდება
270 000 € 2454 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46298
  • ფართი 110 m²
  • Rooms 3
იყიდება
215 000 € 2529 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40914
  • ფართი 85 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
280 000 € 4375 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47061
  • ფართი 64 m²
  • Rooms 2
იყიდება
173 000 € 2246 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56426
  • ფართი 77 m²
  • Rooms 2
იყიდება
275 000 € 2750 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43345
  • ფართი 100 m²
  • Rooms 3

სიახლეების დაგზავნა