145 000 €
2417 €/m²
Property 52181 photo 1
Property 52181 photo 2
Property 52181 photo 3
  • ობიექტის კოდი 52181
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი ბინა
  • ფართი 60 m²
  • რეგიონი Nicosia
  • ადგილი ნიქოზია (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 2

Details

  • ოთახების რაოდენობა: 2
  • დაშორება ზღვიდან: 34000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 48 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 60 კვ.მ Nicosia. ბინა მდებარეობს სართულზე და შედგება ბინა აქვს უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
210 000 € 3134 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51524
  • ფართი 67 m²
  • Rooms 2
იყიდება
215 000 € 1837 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45780
  • ფართი 117 m²
  • Rooms 3
იყიდება
139 000 € 1737 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63219
  • ფართი 80 m²
იყიდება
215 000 € 2529 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40914
  • ფართი 85 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
213 000 € 2265 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47724
  • ფართი 94 m²
  • Rooms 3
იყიდება
119 000 € 1525 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63677
  • ფართი 78 m²
იყიდება
216 000 € 4000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45658
  • ფართი 54 m²
  • Rooms 2
იყიდება
182 000 € 1820 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63220
  • ფართი 100 m²
იყიდება
176 500 € 1765 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63217
  • ფართი 100 m²
იყიდება
150 000 € 1363 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37632
  • ფართი 110 m²
  • Rooms 3

სიახლეების დაგზავნა