190 000 €
30 €/m²
Property 52177 photo 1
Property 52177 photo 2
Property 52177 photo 3
Property 52177 photo 4
Property 52177 photo 5
Property 52177 photo 6

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 1300 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 6 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 7 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 6145 კვ.მ. on the island of Corfu.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
220 000 € 180 000 € 20 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46092
  • ფართი 8841 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1600 m
იყიდება
190 000 € 12 €/m²
  • ობიექტის კოდი 33834
  • ფართი 15000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5000 m
იყიდება
170 000 € 20 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63969
  • ფართი 8350 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2600 m
იყიდება
155 000 € 29 €/m²
  • ობიექტის კოდი 48281
  • ფართი 5200 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
240 000 € 20 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43701
  • ფართი 12000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1200 m
იყიდება
210 000 € 26 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35065
  • ფართი 8000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4500 m
იყიდება
215 000 € 18 €/m²
  • ობიექტის კოდი 48390
  • ფართი 11450 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4500 m
იყიდება
280 000 € 46 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43703
  • ფართი 6000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2600 m
იყიდება
280 000 € 208 €/m²
  • ობიექტის კოდი 48270
  • ფართი 1342 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3200 m

სიახლეების დაგზავნა