265 000 €
2760 €/m²
Property 52168 photo 1
Property 52168 photo 2
Property 52168 photo 3
Property 52168 photo 4
Property 52168 photo 5
  • ობიექტის კოდი 52168
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი ბინა
  • ფართი 96 m²
  • რეგიონი Paphos
  • ადგილი პაფოსი (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 3

Details

  • ოთახების რაოდენობა: 3
  • დაშორება ზღვიდან: 3000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 16 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 96 კვ.მ Paphos. ბინა მდებარეობს სართულზე და შედგება ბინა აქვს უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
384 000 € 2477 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56918
  • ფართი 155 m²
  • Rooms 4
იყიდება
270 000 € 2014 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45781
  • ფართი 134 m²
  • Rooms 4
იყიდება
280 000 € 4375 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47061
  • ფართი 64 m²
  • Rooms 2
იყიდება
395 000 € 2651 €/m²
  • ობიექტის კოდი 55886
  • ფართი 149 m²
  • Rooms 4
იყიდება
298 000 € 2568 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46089
  • ფართი 116 m²
  • Rooms 3
იყიდება
270 000 € 2934 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52009
  • ფართი 92 m²
  • Rooms 3
იყიდება
255 000 € 2684 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56129
  • ფართი 95 m²
  • Rooms 3
იყიდება
215 000 € 2287 €/m²
  • ობიექტის კოდი 48326
  • ფართი 94 m²
  • Rooms 3
იყიდება
215 000 € 2193 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52182
  • ფართი 98 m²
  • Rooms 3
იყიდება
305 000 € 3674 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51903
  • ფართი 83 m²
  • Rooms 2

სიახლეების დაგზავნა